We gaan op maandag 22-02 over op Magister *update

Vrijdag 19 februari 2016 - Beste ouders, leerlingen,

Vanaf maandag 22 februari schakelen we over op Magister. Alle ouders ontvangen een brief met de inloggegevens, onze leerlingen krijgen die via hun mentor.

Er is nog een restrictie en dat zijn de cijfers. Waarschijnlijk zullen niet alle cijfers in Magister meteen op de juiste manier weergegeven worden. Het vergt namelijk nog het nodige handmatige omzetten van de cijfers zoals u die gewend bent in te zien. We streven er naar om binnen twee weken alle cijfers in Magister up-to-date te hebben. We houden u hiervan op de hoogte.

Inloggen kan door te klikken op de onderstaande afbeelding. De link naar Magister is ook te vinden in het menu van "Onze leerlingen" en "Ouders" bovenaan de pagina.
Inloggen in Magister 6
samen een eigen wijze weg vinden